Hayır Çorbası


Hayır Çorbası

Günün her saatinde tüketilen çorba İstanbulluların hayır işlemek istediğinde ilk tercih ettiği ikram yiyeceği oluyor. Özellikle kış aylarında insanın içini ısıtan bir yiyecek olması nedeniyle şehrin işlek caddelerinde hayır çorbası dağıtarak yoksul ve kimsesizler başta olmak üzere yoldan geçen ve sıcak bir çorbanın iyi geleceği herkese ulaşması sağlanıyor.

Sizler de İstanbul'un herhangi bir yerinde hayır çorbası dağıtmak isterseniz firmamızı arayarak istediğiniz sayıda ve çeşitte hayır çorbası siparişi verebilirsiniz.

Hayır için Çorba Dağıtmak

Hayır için çorba dağıtmak oldukça eski bir gelenektir. Çorbanın insan hayatındaki yeri düşünüldüğünde neden hayır için tercih edilen bir yiyecek olduğu aşikardır. Firma olarak hayır için çorba dağıtmak için gerekli tüm ekip ve ekipmana sahibiz. Yaklaşık 10 yıldır İstanbul'da hayır çorbası dağıtımı yapan firmamız, hayrınızın ücretsiz olarak ihtiyaç sahiplerine ulaşması için çalışmalar yapmaktadır.

Isısını koruyan çorba kazanlarımızın yer aldığı seyyar arabalarımız ile İstanbul'un her ilçe ve semtine gelerek istediğiniz yerde ve saatte hayır çorbası dağıtıyoruz. Cenaze için hayır çorbası dağıtımı yapmak isteyenler için standımızda veya arabalarımızda merhum ve merhumenin adını yazıyor, çorbanın tadına bakan herkesin merhumun/merhumenin ruhuna Fatiha okumasını diliyoruz. İyi niyetiniz ile çıktığınız bu yolda sizin adınıza hayrınızı işliyor, ahrete göçen yakınlarınızın ruhuna hediye ediyoruz.

Hayır Çorbası İstanbul

Mercimek çorbası, ezogelin çorbası, tavuk suyu çorbası, domates çorbası ve yayla çorbası… Hayır çorbası İstanbul'da tüm çeşidi ve lezzeti ile firmamızda. Sevilen çorba çeşitleri arasından tercihinizi yapın, istediğiniz gün ve saatte sıcak çorbaları adresinize kadar getirelim. Üstelik ekipman temini ve servis hizmetlerini de karşılayalım.

Firma olarak hayır çorbası dağıtmak isteyenlerin imdadına yetişiyoruz. Çok sayıda aracımız ve ekip arkadaşımız ile yılın her günü binlerce kişiye çorba dağıtımı yapmaya devam ediyoruz. İster evinizin isterseniz de işyerinizin önünde olsun İstanbul'un her yerine geliyoruz. Ayrıca hayır çorbası dağıtımı için illa belirli bir adresin olmasına da gerek yok. Hayır işlemek istiyorsanız yalnızca belirli bir bölge veya semt belirleyerek de çorba dağıtılacak yeri firmamızın tercih etmesini isteyebilirsiniz.

 

Uygun Fiyata Hayır Çorbası İstanbul

Hayır için yapılan tüm işlerde vatandaşlarımıza uygun fiyata hizmet vermeye devam ediyoruz. İhtiyaç sahiplerine ulaşacak sıcak çorba dağıtımı için firmamızı arayarak daha fazla bilgi alabilirsiniz. Soğuk kış aylarında yardıma ihtiyacı olanları unutmamak ve onlara sıcak çorba ikram edip karnını doyurarak bir hayır duası almak için firmamızı hemen arayabilirsiniz. Uygun fiyata hayır çorbası için iletişim numaralarımız 0 212 907 06 52 veya 0 216 397 20 02 ve whatsapp sipariş hattımız ise 0 553 862 96 95'tir.

İstanbul Bardakta Çorba Dağıtımı

Bardakta çorba dağıtımı belediye etkinlikleri, düğün ve davet organizasyonları, açılış organizasyonları ve kurumsal etkinlikler başta olmak üzere toplu katılımın yapılacağı her türlü organizasyonda tercih edilebiliyor. Soğuk kış aylarının vazgeçilmez ikramı dışarıda yapılan etkinliklerde içleri ısıtıyor. İşyeri sahibi, hayırsever bir vatandaş, hayır duası almak isteyen veya ölmüşlerine rahmet okutmak isteyen herkes için İstanbul'da bardakta çorba dağıtımını gerçekleştiriyoruz.

Hayır için Çorba Dağıtım Arabası

Başkalarının sevinmesi ile mutlu olan, ihtiyaç sahiplerine birebir ulaşamasa da vesile olmak isteyen vatandaşlarımız hayır için çorba dağıtım arabası kiralamak istiyor. İçinizdeki paylaşma arzusunu gerçekleştirmeye vesile olmaktan mutluluk duyan ikram arabası kiralama hizmeti veren firmamız, çeşitli ebatlarda çorba dağıtım arabası ile istediğiniz yerde sıcak çorba dağıtıyor.

Dağıtmak istediğiniz çorba miktarını belirttiğinizde talebinize en uygun çorba dağıtım arabasını size özel olarak hazırlıyoruz. İhtiyaca göre değişen ekip sayısı ile adrese gelerek hijyen kurallarına dikkat ederek çorba dağıtımını gerçekleştiriyoruz. Son derece temiz ve hijyenik araçlarımız veya stantlarımızdan bardağa doldurarak servis yapıyoruz.

Çeşitli bardak ebatları olduğunu belirtir, bütçenize ve ihtiyacınıza uygun seçenekler arasından tercihinizi yapabileceğinizi hatırlatmak isteriz. Hayır çorbası dağıtım arabası kiralamak için 0 212 907 06 52 veya 0 216 397 20 02 sipariş numaralarımızdan veya ise 0 553 862 96 95 whatsapp sipariş hattımızdan firmamız ile iletişime geçebilirsiniz.

Bardak Çorba Dağıtım Hizmetleri

Firma olarak müşterilerimize Cuma namazı çıkışı cami önlerinde, piknik organizasyonu, mezuniyet, 23 Nisan etkinliği, asker uğurlama organizasyonu ve işyeri açılışı gibi kurumsal organizasyonlarda bardak çorba dağıtım hizmetleri sunuyoruz. Tercihinize bağlı olarak çorbanın yanı sıra baharat, tuz ve kıtır ekmek gibi çorba yanında sunumluklar veya tatlı ikramı yapılabilir.

Çoğunlukla dış mekanlarda düzenlenen etkinlikler veya organizasyonlarda tercih edilen çorba dağıtımı, sunumunun ve tüketiminin kolay olması nedeniyle bardakta yapıldığını belirtmek isteriz. Kalın karton bardaklar tercih ettiğimizden sağlığınızı tehlikeye atmıyoruz. Hem böylece sıcak çorbalarımızı içerken bardağı elinizde kolaylıkla tutabileceksiniz.

İstanbul'da Hayır Çorbası Dağıtan Firmalar

Sokaklarda ve caddelerde hayır çorbası dağıtan firmalara pek çoğumuz rastlamıştır. Bu firmalar hayırsever kişiler adına ihtiyaç sahibi kişilere ulaşabilme umudu ile çorba dağıtımı yapmayı kendilerine görev edinmiştir. İstanbul'da hayır çorbası dağıtan firmalar evde yapılsa hem istenilen sayıca yapması oldukça zahmetli ve maliyetli olan çorbayı hem lezzetli hem standart ayarda hem de ekonomik fiyatlarda hizmet almanızı sağlıyorlar.

Organizasyon firması olarak sıcağı üstünde, lezzeti yerinde, nakliye ve servis dahil İstanbul'da hayır çorbası hizmeti veriyoruz. Firmamız hem hayır işleri hem de açık-kapalı alanlarda düzenlediğiniz etkinlikleriniz için mekana geliyor, arabalarımızdaki kazanlarımızdan sıcak bir şekilde bardakta çorba dağıtıyoruz.

 

Hayır Çorbası Kiralama ve Organizasyon Hizmeti

Toplu çorba dağıtımı kaliteli ve tecrübe gerektiren bir ustalık gerektirir. Belki de binlerce kişiye aynı anda dağıtılacak çorbanın aynı lezzette olmasını sağlamak sanıldığı kadar kolay değildir. Bu nedenle doğru hayır çorbası kiralama ve organizasyon hizmeti veren firmayı bulmak çok önemlidir.

Firma olarak birlikte yola çıktığımız ustalarımız başta olmak üzere tüm ekip arkadaşlarımız ile yaklaşık 10 yıldır müşterilerimize yüksek kalite, standart lezzet, güler yüzlü ve profesyonel hizmet sunmaya devam ediyoruz. Hayır çorbası kiralama ve organizasyon hizmeti almadan önce firmamızın referanslarını inceleyebilir, daha detaylı bilgi için 0 212 907 06 52 / 0 216 397 20 02 / 0 553 862 96 95 numaralarımızı kullanabilirsiniz.

İstanbul Hayır Çorbası Fiyatları

Hayır çorbası dağıtan firmaların fiyatlarına bakıldığında oldukça rekabetçi bir ortamın olduğu fark edilir. Bu durum bazen kaliteli hizmet veren firmaları bulmayı zorlaştırsa da bu sektöre yıllarını veren firmanın hangisi olduğu kısa bir araştırmadan sonra anlaşılabiliyor.

Müşteri yaklaşımı, profesyonel hizmet anlayışı ve makul fiyat seçenekleri ile İstanbul'da güvenilir hizmet almanız için varız. Firmamız yıllardır hem organizasyon hem de ikram arabaları (hayır çorbası, mevlüt pilavı, hayır lokması irmik helvası, aşure dağıtımı, vb.) konusunda müşterilerinin taleplerini en iyi şekilde yerine getirmeyi sürdürmektedir.

Pratik çözümler, kaliteli hizmet ve ekonomik fiyat seçeneklerini bir arada bulabileceğiniz profesyonel hayır çorbası dağıtım hizmeti için firmamızdan fiyat teklifi almayı unutmayın. İstanbul hayır çorbası fiyatlarının dağıtılacak kişi sayısına, porsiyon miktarına (karton bardak boyutu) ve organizasyon gereksinimlerine göre değişebileceğini bilmenizi isteriz.

İLETİŞİM

Hayır Çorbası | Hayır Çorbacısı | Çorba Dağıtımı

Adresimiz

Avrupa Yakası : Namık Kemal Mah. Yıldız Caddesi No:39/B Esenler - 0 212 907 06 52

Anadolu Yakası : Çınardere Mah. Atılgan Sok. No:12/A Pendik / İstanbul

Telefonlarımız

0212 907 06 52
0553 862 96 95
0 216 397 20 02