İstanbul Hayır Çorbası


Hayır çorbası kişinin kendi hayrına dağıtılabildiği gibi genellikle ölen bir kişiye hayır hasenat ulaştırmak amacıyla dağıtılmaktadır. Böyle bir durumda firma olarak merhumun veya merhumenin yakınlarının, sevabını ölen kişiye bağışlama niyeti ile dağıtmak istediği hayır çorbasını firma olarak yapıyor ve İstanbul'un herhangi bir yerinde dağıtımını üstleniyoruz.

Seyyar arabalarımız ile İstanbul'un her ilçesine ve semtine geliyoruz. Hayır çorbası dağıtmak istediğiniz tarihte ve saatte tercih ettiğiniz yere gelen ustamız talebinize özel hazırladığı çorbayı sıcak bir şekilde servis ediyor. Hijyen kurallarına dikkat ederek dağıtımını yaptığımız hayır çorbası hizmetinden uygun fiyatlara yararlanmak için iletişim numaralarımızdan firmamız ile iletişime geçmeniz yeterlidir.

En Ucuz Hayır Çorbası Fiyatları ile Hizmetinizdeyiz

Vefat eden yakınlarınızın ruhuna hayır duası ulaştırmaya vesile olmak için sokaklarda ve caddelerde vatandaşlara hayır çorbası dağıtımı hizmeti veren firmamız uygun fiyatları ile çok sayıda kişinin hayır duasına nail olunmasına destek oluyor.

Çorba çeşitleri ezogelin, mercimek arasından seçim yaparak dağıtılmasını istediğiniz sayıyı, yeri ve tarihi belirterek firmamızdan fiyat teklifi alabilirsiniz. Hayır çorbası fiyatları en uygun 15 TL'den başlamaktadır. Tercih edilen çorba çeşidine ve dağıtılacak yere göre fiyatlarımızda değişiklik olabilir. 500 kişi ve üzeri hayır çorbası siparişlerine özel indirimler uygulanmaktadır.

 

İstanbul'da Hayır Çorbası Dağıtım Aracı Kiralama

İstanbul'da hayır niyetiyle çorba dağıtım aracı kiralama hizmetimiz tüm hızıyla devam ediyor. Organizasyon firmamızdan hayır çorbası dağıtım aracı kiralama talebinden bulunduğunuzda nakliye, servis ve ekipman temini dahil hizmetler sunuyoruz.

Dağıtılması istediğiniz çorba çeşidini hayrınıza özel olarak aynı gün hazırlıyor, termostatlı kazanlarımız ile taze ve sıcak bir şekilde dağıtılmak üzere günün herhangi bir saatinde belirtilen yere geliyoruz. İstanbul'da hayır çorbası dağıtım aracı kiralama hizmeti almak istediğinizde güvenebileceğiniz bir firmaya ihtiyaç duyduğunuzda telefon numaralarımızı arayabilirsiniz.

Firmamızın web sitesinde yer alan referanslarımızı incelediğinizde sunduğumuz hizmetten alacağınız memnuniyeti değerlendirme fırsatı bulabileceksiniz. Detayları görüşmek, ihtiyacınıza uygun sayıda hayır çorbası fiyatlarını öğrenmek ve hayır çorbası siparişi vermek için Whatsapp sipariş hattımıza 7/24 mesaj bırakabilirsiniz.

 

Bardakta Hayır Çorbası Dağıtımı 15 TL'den Başlayan Fiyatlarla

Hayır çorbası dağıtımı konusunda profesyonel hizmet alabileceğiniz firmamız Cuma namazı çıkışı cami önlerinde veya İstanbul'un herhangi bir caddesinde veya sokağında bardakta hayır çorbası dağıtımı yapıyor.

Arabalı hayır çorbası için firmamızdan minimum 300 kişilik sipariş verebilirsiniz. Çorba çeşidine ve dağıtılacak yere bağlı olarak fiyatlar farklılık gösterebilmekle birlikte 500 kişilik arabalı çorba fiyatları 7500 TL'den başlamaktadır. Kişi sayısı arttıkça daha uygun fiyat seçeneklerinden yararlanabileceğiniz hayır çorbası dağıtım hizmetimiz için hemen Whatsapp hattımızdan destek alabilirsiniz.

Organizasyon ve Etkinlikler için Hayır Çorbası Dağıtım Hizmeti

Hayır organizasyonlarının yanı sıra bardakta çorba hizmetimiz masa ve sandalye gibi bir ortamın oluşturulmadığı ikramlı davetlerde, iş yeri açılış organizasyonlarında, kurumsal davetlerde, Ramazan etkinliklerinde, piknik organizasyonlarında ve çeşitli belediye etkinliklerinde tercih edilmektedir.

Mercimek, ezogelin, domates, tavuk veya yayla gibi çeşitleri bulunan çorbalarımız ustalarımız tarafından özenle yapılmaktadır. Çorba dağıtım aracımıza yerleştirilen termostatlı kazanlarımızın musluğundan bardaklara sıcak bir şekilde doldurduğumuz çorbayı özel davetlerinizde, etkinlik ve organizasyonlarda davetlilerinize ikram ediyoruz.

Seçtiğiniz çorba çeşidi ve dağıtılacak kişi sayısına göre belirlenen çorba dağıtımı fiyatları en uygun seçeneklerle bulabileceğiniz firmamız, İstanbul'un deneyimli hayır çorbası firmalarındandır. Çorbalarımız kaliteli ürünlerden hazırlandığından oldukça lezzetlidir. Çeşitli boyutlarda bardaklar arasından seçim yapabilirsiniz. Hayır çorbasını ekmek veya kıtır ekmek ile birlikte servis ediyoruz. 

 

İstanbul'da Hayır Çorbası Dağıtan Firmalar

Çorba, İstanbul genelinde ölmüşlerinin hayrına bir şeyler dağıtmak isteyenlerin ilk tercih ettiği lezzetlerden oluyor. Hayır için dağıtılan ikramların genel bir zevke hitap etmesi gerektiği fikrinden yola çıkarak ve herkesin severek tükettiği bir yiyecek olması nedeniyle çorba hayır organizasyonlarının vazgeçilmezi haline gelmiştir. Özellikle soğuk kış günlerinde insanların içini ısıtsın diye hayır işlerinde tercih ediliyor olsa da yaz-kış rağbet gördüğünü söylemek mümkün.

Firma olarak güvenilir hizmet alabilmeniz için 10 yılı aşkın süredir sektörde hizmet veriyoruz. Hizmet kalitemiz ve uygun fiyat politikamız müşterilerimizin verdiğimiz hizmetten memnun kalmasını sağlamaktadır.

Önce sağlık diyerek çıktığımız yolda hayır işlemek istediğiniz her yere güvenilir hizmet götürmeye devam ediyoruz. İstanbul'da hayır çorbası dağıtan firmalara ihtiyaç duyduğunuzda firmamızı arayarak veya Whatsapp üzerinden mesaj bırakarak detaylı bilgi alabilir, hemen sipariş verebilirsiniz.

 

Nakliye ve Servis Dahil Hayır Çorbası Dağıtımı

Ölmüş bir yakını için hayır işlemek isteyenler adına verdiğimiz hayır çorbası dağıtımı hizmetini nakliye ve servis dahil İstanbul'un neredeyse her ilçe ve semtine veriyoruz. Bardak ebadını, çorba çeşidini, dağıtılacak yeri ve dağıtılacak tarihi firmamıza belirterek nakliye ve servis dahil hayır çorbası dağıtım hizmeti alabilirsiniz.

Hayır çorbasının ustamız tarafından araçlardan bardaklara servis yapmasını istediğiniz organizasyonlarda, etkinliklerde ve davetlerde ücretsiz nakliye ve servis hizmetlerinden yararlanmak için minimum 500 kişilik hayır çorbası siparişi verilmesi gerektiğini hatırlatmak isteriz. 300 kişiden az siparişlerde isterseniz ücretli servis veya yalnızca adrese teslim hizmetlerinden yararlanabilirsiniz. 500 kişi ve üzeri hayır çorbası siparişlerinde nakliye ve servis ücreti talep edilmemektedir.

 

Hayır Çorbası Dağıtımı İstanbul

Pek çoğumuz sokaklarda ve caddelerde çorba dağıtan seyyar arabalara rastlamışızdır. Hayır sahibi vesilesi ile seyyar arabalardan bardaklara sıcak olarak doldurarak dağıttığımız hayır çorbasından vatandaşlar ücretsiz olarak yararlanırlar. Hayır sahiplerinin dağıtılmasını istediği hayır çorbası hizmetimizi İstanbul'un her yerine götürüyoruz. Hayır sahibi kimin adına hayır çorbası dağıtıldığını belirterek hayır duası için isminin aracımızda yazılı olmasını isteyebilir.

Vefat eden yakınına mevlüt okutacak olanlar için hem mevlüde katılanlara hayır çorbası ikramında bulunuyor hem de Kur'an-ı Kerim Tilaveti, ilahi dinletisi, ses sistemi kiralama ve masa sandalye kiralama hizmetleri veriyoruz. Hayır çorbası paket hizmetlerimiz hakkında detaylı bilgi almak için firmamızın iletişim numaralarını kullanabilirsiniz.

 

İstanbul'da Uygun Fiyata Hayır Çorbası

İstanbul'da organizasyon firmaları tarafından verilen hayır çorbası hizmetlerinin fiyatları bakımından değerlendirildiğinde benzerlik gösteriyor olmaları kaliteli firmalara ulaşmayı bazen zorlaştırabiliyor. Bu nedenle her zaman ilk tercihinizin en uygun fiyattan yana olmamasını tavsiye ediyoruz. Kaliteli ve profesyonel firmalar araştırıldığında 500 kişilik 15 TL'den başlayan fiyatlarla hayır çorbası hizmetimizin oldukça makul olduğu görülecektir.

10 yıldan uzun süredir İstanbul'da organizasyon hizmetleri, ikram yemekleri ve hayır yemekleri hizmeti veren firmamız uygun fiyatları nedeni ile son zamanlarda tercih edilen hayır çorbası hizmetini profesyonel bir şekilde sunmaktadır. Kaliteli malzemelerden kullanılarak hazırlanan hayır çorbası ustalarımızın enfes lezzeti ile buluşuyor.

Güler yüzlü ekibimiz hijyen kurallarına dikkat ederek hayır çorbasını İstanbul'un istediğiniz herhangi bir yerinde dağıtıyor. Vefat eden kişi için okutulan mevlüt programlarında, programa katılan eş, dost ve akrabalarınıza merhumun veya merhumenin hayrına çorba dağıtımı yapmak için firmamızdan yardım alabilirsiniz.

Okutulacak mevlüde kaç kişilik hayır çorbası dağıtılmasını istediğinizi firmamız ile irtibata geçerek istediğiniz bir tarih için randevu oluşturabilirsiniz. Mevlüt programı dahil uygun fiyata hayır çorbası siparişi vermek isterseniz detayları firma yetkilimizden öğrenebilirsiniz.

İLETİŞİM

İstanbul Hayır Çorbası | Bardakta Çorba Fiyatları | 0553 862 96 95

Adresimiz

Avrupa Yakası : Namık Kemal Mah. Yıldız Caddesi No:39/B Esenler - 0 212 907 06 52

Anadolu Yakası : Çınardere Mah. Atılgan Sok. No:12/A Pendik / İstanbul

Telefonlarımız

0212 907 06 52
0553 862 96 95
0 216 397 20 02