Arabayla Çorba Dağıtımı

15 TL’den Başlayan Fiyatlarla Arabayla Çorba Dağıtımı

Sıcacık ve mis kokulu çorba çeşitlerini 15 TL’den başlayan fiyatlarla hizmetinize sunuyoruz. Firmamız İstanbul’da hayrına çorba dağıtımı yaptırmak isteyenler için hazırladığı bardakta çorba ve ekmek menüsü ile içleri ısıtıyor.

Soğuk kış günlerinde cadde ve sokaklarda vatandaşlara ücretsiz olarak hayrınıza ikram ettiğimiz çorbaların yerine ulaşması dileğiyle firmamızdan uygun fiyatlara arabayla çorba dağıtımı hizmeti almak için hemen 0 553 862 96 95 Whatsapp veya 0 212 907 06 52 veya 0 216 397 20 02 sipariş hattımızı kullanabilirsiniz.

Uygun Fiyata Çorba Dağıtım Aracı Kiralama

Çorba dağıtım ünitesinin yerleştirildiği özel çorba dağıtım aracımız ile İstanbul’un tüm merkez ilçelerine uygun fiyata çorba dağıtım aracı kiralama hizmeti veriyoruz. Kazanlarda itina ile hazırlanan çorbaların uzun süre sıcak kalmasını sağlayan sistemler sayesinde organizasyonun yapılacağı yere gelene kadar çorbalarda herhangi bir soğuma olmuyor. Çorbaları sıcak bir şekilde bardaklara doldurularak ekmek ve kaşık gibi ekipmanlar ile servis ediyoruz.

Firma olarak uygun fiyata çorba dağıtım aracı kiralama hizmeti alabilmeniz için 500 kişilik çorba dağıtımını 7.500 TL’den başlayan fiyatlara nakliye ve servis dahil gerçekleştiriyoruz.  Porsiyon sayısına göre değişen özel fiyatlandırmalarımızın olduğunu belirtmek isteriz. Böylece çok sayıda kişiye ulaşan hayrınızı oldukça makul fiyatlara almanız mümkün olacaktır.

İstanbul’da Arabayla Hayır Çorbası Dağıtımı

Hayır çorbası dağıtımı, hayırseverler tarafından kış ayları yoğun olmakla birlikte yılın her günü tercih edilen bir hizmetimizdir. Ölen yakınının sene-i devriyesinde merhum veya merhumenin hayrına çorba dağıtımı söz konusu olduğunda seyyar arabalarımızda ışıklı sistemlerle hayrına dua istenen kişinin adını ve soyadını yansıtıyoruz.

Sağlık dilemek, hayır işlemek veya ölmüşlerinin ruhuna hediye etmek için İstanbul’da arabayla hayır çorbası dağıtımı 15 TL’den başlayan fiyatlarla sizleri bekliyor. Mercimek, ezogelin, yayla, domates veya tavuk çorbası gibi çorba çeşitlerimiz hakkında bilgi almak ve sipariş vermek için 0 553 862 96 95 Whatsapp üzerinden irtibat kurabilirsiniz.

Arabayla Çorba Dağıtımı Ekonomik Fiyatlara

İstanbul’da arabayla çorba dağıtımı belediyeler, özel kurum ve kuruluşlar, bireysel veya iş yeri açılışı gibi özel organizasyon ve davetlerde yapılan bir ikramdır. Piknik etkinlikleri, 23 Nisan kutlamaları, mezuniyet törenleri, müsabakalar ve daha pek çok dış mekanda düzenlenen etkinlikler için arabayla çorba dağıtımı hizmetimiz vardır.

İstanbul’da düzenlenecek olan etkinliğin yerini ve zamanını belirterek hemen randevu oluşturabilir, gönül rahatlığı ile ikram edebileceğiniz ikramlık çorbalar için ekonomik fiyata seyyar araba kiralayabilirsiniz.


2023 Sezonu Arabayla Çorba Dağıtımı Fiyatları İstanbul

Farklı büyüklükte çorba dağıtım ünitesi ile donatılmış olan seyyar arabalarımız ile ihtiyaç duyduğunuz her sayıda topluluğa profesyonel hizmet vermenin gururunu taşıyoruz. Bireysel veya kurumsal etkinlik, davet ve organizasyonlar için hayrına, marka kimliğini duyurmak için veya ikramlık gibi çeşitli nedenler ile arabayla çorba dağıtımı rağbet gören bir hizmetimizdir.

Seyyar araba kiralama, çorba pişirme, servis etme ve nakliye dahil arabayla çorba dağıtımı fiyatları 2023 sezonu için 15 TL’den başlarken, toplu siparişlerde bu tutar 14 TL’lere kadar düşebilmektedir. Bu nedenle ihtiyacınıza ve bütçenize en uygun hizmeti alabilmek ve detayları firma yetkililerimiz ile temas kurarak öğrenmek isterseniz 0 553 862 96 95 Whatsapp sipariş hattımıza yazabilirsiniz.


Ekonomik Fiyatlara İstanbul'da Hayır Çorbası Dağıtıyoruz.

Müşteri memnuniyetine önem veren ve ekonomik fiyatları ile cep yakmayan İstanbul’un deneyimli ve profesyonel organizasyon firması olarak kaliteden ödün vermeden 10 yılı aşkın süredir İstanbullulara kesintisiz olarak hizmet veriyoruz. Layıkıyla bir organizasyon ve hayrına arabayla çorba dağıtımı hizmeti için 0 553 862 96 95 veya 0 212 907 06 52 / 0 216 397 20 02 iletişim numaralarımızdan firmamıza kolaylıkla ulaşabilirsiniz.

İLETİŞİM

Hayır Çorbası | Çorba Dağıtımı | 0553 862 96 95

Adresimiz

Avrupa Yakası : Namık Kemal Mah. Yıldız Caddesi No:39/B Esenler - 0 212 907 06 52

Anadolu Yakası : Çınardere Mah. Atılgan Sok. No:12/A Pendik / İstanbul

Telefonlarımız

0212 907 06 52
0553 862 96 95
0 216 397 20 02