Bardakta Çorba Dağıtımı


2023 Sezonu Fiyatları ile Bardakta Çorba Dağıtımı

Paylaşmayı seven bir toplum olarak gerek davetler gerekse mevlütlü organizasyonlar veya ahrete intikal etmiş olan bir yakınımız adına hayır işlemek için tanıdık veya tanımadık insanlara bir şeyler ikram etmek isteriz. Özellikle mevlütlü organizasyonlarda mevlüt yemeği siparişi verilerek davete icabet edenlere ikramda bulunulması adettendir.

Aynı duygular ile vatandaşlara veya okuttuğunuz mevlüde iştirak edenlere veya sokaklarda vatandaşlara dağıtılması amacıyla firmamızın bardakta çorba dağıtımı hizmetinden yararlanabilirsiniz.

İkram yemeği hizmetleri arasında ekonomik fiyatı ile son zamanlarda tercih edilme sıklığı artan bardakta çorbayı İstanbul'da kaliteli bir firmadan uygun fiyata almak için organizasyon firmamızı hemen arayabilirsiniz.

 

İstanbul'da Bardakta Çorba Dağıtımı Hizmeti

İstanbul'da sayısız organizasyona imza atan firmamız bardakta çorba dağıtımı hizmeti ile hayırseverlere daha ekonomik bir hizmet sunmayı hedefliyor. İstanbul'da bardakta çorba dağıtımı hizmetimizden yararlananlar için sunduğumuz kampanyalı fiyatlar ile gönlünüzden geçtiği gibi hayır işlemeye fırsat bulabileceksiniz.

Soğuk kış günlerinde sabahın ilk saatlerinden itibaren insan kalabalığının yoğunlaştığı saatlerde ve yerlerde bardakta sıcak çorba dağıtıyoruz. Termostatlı kazanlarımız ile donatılmış seyyar arabalarımızdan ustamız çorbayı bardaklara doldurarak ekmek ile birlikte vatandaşlara ikram etmektedir. Hayır duası almak ve ölmüşlerinize bağışlamak için hayır çorbası hizmeti almak istediğinizde firmamızdan fiyat teklifi almadan kararınızı vermeyin.

 

Bardakta Çorba Hizmetimiz Çok Ekonomik

Firma olarak mevlüt yemeği ve lokma dağıtımı hizmetlerimizin yanı sıra bardakta çorba hizmeti ile de İstanbulluların hizmetindeyiz. İstanbul'un neredeyse her ilçesine ve semtine giderek vatandaşlara hayrına çorba dağıtıyoruz.

Özel bir yer talep etmediğinizde şehrin işlek bir caddesine veya sokağına seyyar arabalarımız ile gidiyor, dağıtımı eksiksiz bir şekilde gerçekleştiriyoruz. Hayrına bardakta çorba dağıtılacağı zaman merhumun veya merhumenin adı LED ışık ile yansıtılmaktadır.

Bardakta çorba hizmetimiz hayrına dağıtılabildiği gibi asker uğurlaması, mevlüt okutma, belediye organizasyonları, iş yeri açılış organizasyonu ve diğer bireysel ve kurumsal tüm etkinlik ve organizasyonlarda tercih edilebiliyor. Bunun sebebi elbette çorbanın geleneksel olarak sevilen bir yiyecek olması başta geliyor. Ayrıca fiyatları bakımından ikram yiyecekleri düşünüldüğünde bardakta çorba hizmeti çok ekonomiktir.

İstanbul'da uygun fiyata çorba dağıtımı yaptırmak ve hayrınızı sahibine ulaştırmak için firmamızın iletişim numaralarını arayabilir, Whatsapp hattımızdan destek alabilirsiniz. Bardakta çorba dağıtımı 15 TL'den başlayan fiyatlarla en ekonomik ikram yiyeceklerimizdendir. Soğuk gün dostu ve bütçe dostu olan bardakta çorba dağıtımı hizmetimizi sizlere sunmaktan mutluluk duyarız.

 

Bardakta Çorba Dağıtımı Arabası Kiralama

Bardakta çorba dağıtımının yapıldığı adrese seyyar arabamız ile gelerek servis dahil hizmet almak için firmamızdan minimum 300 kişilik bardakta çorba dağıtımı talep edilmelidir. Evlere veya iş yerlerine talep üzerine daha az sayıda yalnızca çorba teslimi hizmetimiz bulunmaktadır. Ancak dağıtım ve servis ücreti ödemek istemeyen hayırseverlerimiz 500 kişilik bardakta çorba dağıtımı arabası kiralama yapabilirler.

Hayır için bardakta çorba dağıtımı yapılması söz konusu olduğunda talep edilen bardak çorba adedi, dağıtılacak yer, tarih ve saat gibi detaylar ile firmamızdan sipariş oluşturabilirsiniz. Bir yakınınızın sene-i devriyesi vesilesi ile mevlüt okutmak istediğinizde önden randevu almanız tavsiye edilmektedir. Ekmek ve bardakta çorba dağıtımı İstanbul'un en iyi ve tecrübeli firmasından hizmetinizdedir.

 

Uygun Fiyata Bardakta Çorba Dağıtımı

Uygun fiyatları ile bardakta çorba dağıtımı son zamanların en çok tercih edilen hayır yiyecekleri arasında yerini aldı. Ekonomik fiyata hayrına bir şeyler dağıtmak isteyenler soğuk kış günleri başta olmak üzere ekmek ve bardakta çorba hizmetimizden yararlanmayı tercih ediyorlar.

Sıcacık ve lezzetli çorbalarımızı hayrınıza vesile olması dileğiyle günün her saatinde vatandaşlarla buluşturuyoruz. Uygun fiyata bardakta çorba dağıtımı yaptırmak için telefon numaralarımızı arayabilir veya Whatsapp üzerinden randevu oluşturabilirsiniz.

Bardakta çorba dağıtımı fiyatları bardak başı 15 TL'den başlamaktadır. 500 kişilik bardakta çorba dağıtımı yapılmak istendiğinde indirimli fiyat 7.500 TL'dir. Çorba çeşidinin ve dağıtım yapılacak yerin uzaklığının fiyatları etkiyebileceğini söylemek mümkün. İhtiyacınıza ve bütçenize göre en uygun ve ekonomik bardakta çorba dağıtımı için organizasyon firmamız ile görüşebilirsiniz.

 

İstanbul'da Bardakta Çorba Dağıtımı Yapan Firmalar

Organizasyon firması olarak İstanbul'da 10 yılı aşkın süredir hizmet veren firmamız panayır yiyecekleri, hayır ikramları ve mevlüt yemekleri başta olmak üzere verdiği catering hizmetleri kapsamında çorba dağıtımı gerçekleştirmektedir. Bardakta çorba dağıtımı yapan firmalar arasında güvenilir hizmet alabileceğiniz firmamız anlaşılan tarihte ve saatte eksiksiz olarak hazır bulunacaktır.

Bardakta çorba dağıtımı için firmamıza başvurduğunuzda yapmanız gereken yalnızca hayrına dağıtılacak çorba miktarını, yeri ve adresi söylemektir. Bu bilgiler ışığında firmamız bardakta çorba dağıtımı fiyatı hakkında sizleri bilgilendirecek ve dağıtım günü seyyar arabamız ile belirtilen yere gelerek profesyonel destek sağlayacaktır.

Organizasyonun büyüklüğüne göre birden fazla çorba dağıtım arabası kiralayabilirsiniz. Firmamız bünyesinde her sayıdan kişiye dağıtmak üzere ekibe ve ekipmana sahibiz. Tecrübeli organizasyon firmamız memnun kalacağınız hizmeti en makul fiyata almanız için kampanyalı fiyatlandırma yapmaktadır. Detaylı bilgi almak ve hemen bardakta çorba dağıtımı siparişi vermek için Whatsapp iletişim hattımıza yazabilirsiniz.

 

Bardakta Çorba Dağıtımı Fiyatları 2023 Sezonu

İş yeri açılışı, asker uğurlama ve mevlütlü organizasyonlarda dağıtmak üzere bardakta çorba hizmetimiz oldukça revaçtadır. Cuma günleri cami önlerinde, kandillerde veya yakınınızın sene-i devriyesinde vatandaşlara hayrına bardakta çorba dağıtmak istediğinizde ustalarımız hayrınıza özel çorba çeşitlerinden hazırlamakta ve sizin adınıza ücretsiz olarak dağıtımını gerçekleştirmektedir.

2023 sezonu bardakta çorba dağıtımı fiyatlarını kişi sayısı belirlemekle birlikte hangi çorba çeşidinin tercih edildiği ve dağıtılacak yerin uzaklığı etkili olmaktadır. Ezogelin, mercimek, tavuk, yayla ve domates gibi çorba çeşitleri arasından tercihinizi yaparak firmamızdan detaylı fiyat bilgisi talep edebilirsiniz.

500 kişilik ve üzeri bardakta çorba dağıtımı fiyatları 7.500 TL'den başlamaktadır. Porsiyon başına bardakta çorba fiyatı 15TL'dir. Ancak 500 ve üzeri siparişlerde bardakta çorba porsiyon fiyatı 14 TL'den başlamaktadır. Ayrıca 500 kişi ve üzeri çorba dağıtımı siparişlerinde nakliye ve servis ücretsiz olarak verilen hizmetlerimizdir. İhtiyacınıza uygun fiyat teklifi için Whatsapp iletişim hattımız üzerinden firmamız ile iletişim kurabilir, sipariş hattımızı arayabilirsiniz.

 

Bardakta Çorba ve Ekmek Dağıtımı İstanbul'un Her Yerinde

Seyyar arabamız ile ulaşım sağlayarak mobil çorba ve ekmek dağıtımını İstanbul'un her yerine götürüyoruz. Dağıtımının kolay olması ve daha fazla kişiye kolaylıkla ulaştırılabilmesi için bardakta ikram edilen çorbalarımız, dağıtım için oluşturduğunuz randevu tarihinde taze olarak pişirilir ve termostatlı kazanlar ile dağıtılacak yere getirilir. Böylece ilk sıcaklığı ve lezzeti kaybolmadan hayır için taze ve lezzetli çorba dağıtımı yapan firmamız hayır duasına ihtiyaç duyduğunuzda her an yanınızdadır.

Bardakta çorba dağıtımı siparişi vermek için herhangi bir yere gitmenize gerek yok. Hemen Whatsapp iletişim hattımızdan veya sipariş numaralarımızdan firmamız ile iletişim kurarak randevu oluşturmanız yeterlidir.

Randevunuzu onaylattığınızda herhangi bir sorunla karşılaşmadan İstanbul'un güvenilir ve kaliteli hayır çorbası dağıtımı yapan firmasından hizmet almanın memnuniyetini yaşarsınız. Kaliteli hizmeti en makul fiyat ile hayırseverler ile buluşturan firmamızdan hizmet aldığınıza memnun kalacağınızın garantisini veriyoruz.

İLETİŞİM

Bardakta Çorba Dağıtımı | Hayır Çorbası Fiyatları 0553 862 96 95

Adresimiz

Avrupa Yakası : Namık Kemal Mah. Yıldız Caddesi No:39/B Esenler - 0 212 907 06 52

Anadolu Yakası : Çınardere Mah. Atılgan Sok. No:12/A Pendik / İstanbul

Telefonlarımız

0212 907 06 52
0553 862 96 95
0 216 397 20 02