Arabayla Çorba Dağıtımı


Arabayla Çorba Dağıtımı - Uygun Fiyatlar

Mevlütlerde, iş yeri açılışlarında, belediye etkinliklerinde, hayır için cami önlerinde ve sokaklarda arabayla çorba dağıtımı hizmetimiz devam ediyor. İkram yiyeceklerinden olan sıcak çorba çeşitlerimizi ustalarımız taze olarak pişiriyor ve istediğiniz yere dağıtılması için termostatlı kazanlarımızın bulunduğu seyyar arabalarımızı getirerek davetlilere veya vatandaşlara dağıtımını yapıyorlar.

Ekip arkadaşlarımız hem hazırlık hem de sunum sırasında gerekli hijyeni göstermektedir. Çorba dağıtımı eldiven, galoş ve maske takan ekip arkadaşımız tarafından arabadan bardaklara doldurularak yapılmaktadır.

Ezogelin çorbası, mercimek çorbası, tavuk çorbası, domates çorbası ve yayla çorbası gibi çeşitler arasından tercihinizi yaparak uygun fiyatlara arabayla çorba dağıtımı hizmeti almak için firmamız ile iletişime geçebilirsiniz.

İstanbul'da Çorba Dağıtım Arabası Kiralama Hizmeti

Firma olarak çeşitli organizasyonlara veya hayır için çorba dağıtım arabası kiralama ve servis hizmeti veriyoruz. Çorba dağıtım arabası kiralama yapacaklar için talep edilen sayıda çorba, dağıtım elemanı, bardak, ekmek, peçete, vb. ekipman temini, nakliye ve servis dahil hizmetler sunuyoruz.

Dağıtım yapılacak yere belirtilen saatte gelen ustamız seyyar arabasını uygun bir yere park ederek tanıdık/tanımadık herkese çorba dağıtımına başlar. Anlaşılan miktarda çorba dağıtımı tamamlandıktan sonra hayrına dağıtılan çorbalar için resim ve video paylaşımı yapıyoruz.

İstanbul'da çorba dağıtım arabası kiralama hizmeti alırken güvenilir bir firma arayanlar için 10 yılı aşan tecrübe ve profesyonellik ile organizasyon hizmetleri veren firmamızı gönül rahatlığı ile tercih edebilir, tanıdıklarına tavsiye edebilirler.

Arabalı Çorba Dağıtımı ve Ücretsiz Nakliye

İstanbul'da en iyi arabalı çorba dağıtımı hizmeti alabileceğiniz firmamız 500 kişi ve üzeri siparişlerde ücretsiz nakliye hizmeti sunuyor. İstanbul'un tüm ilçe ve pek çok semtine hizmet götüren firmamızın avantajlı fiyat teklifleri ve ücretsiz nakliye ve servis fırsatlarından yararlanmak için hemen Whatsapp hattımıza yazabilir, detayları belirterek avantajlı fiyatlardan sizler de yararlanabilirsiniz.

Ücretsiz nakliye ve servis ile İstanbul'un her yerine arabalı çorba dağıtımı hizmeti götüren firmamız, İstanbul'un en güvenilir firmalarından biridir. Firmamızın referanslarını inceleyerek müşteri portföyümüzü görüntüleyebilirsiniz. Alacağınız hizmetin kaliteli ve profesyonel olması için çalışan firmamız müşteri memnuniyeti garantili hizmet vermektedir.

Belediye etkinliklerinden piknik organizasyonuna, asker uğurlamasından mezuniyet törenlerine, iş yeri açılışından cami önlerinde hayır için çorba dağıtımına kadar pek çok organizasyon ve etkinlik için firmamızın arabalı çorba dağıtımı hizmetinden yararlanabilirsiniz. Çorba dağıtımı bardaklar ile yapılmakta ve çorba yanında ekmek verilmektedir. Sıcak bir şekilde servis edilen çorbalar karton bardaklarda ikram edilmektedir.

En Uygun Fiyatlara Arabayla Çorba Dağıtımı İstanbul

Firmamızın seyyar araba kiralama hizmetleri arasında arabayla çorba dağıtımı popülerliliğini gün geçtikçe artırıyor. Dış mekanlarda yapılacak olan organizasyon, etkinlik ve mevlüt programlarında davetlilere sıcak bir şeyler ikram etmek istediğinizde soğuk kış günlerinin hem lezzetli hem de doyurucu içeceği çorba içleri ısıtacak. Tüketimi kolay olması nedeniyle karton bardaklarda ikram edilen çorba uygun fiyatları ile de organizasyon sahiplerinin yüzünü güldürüyor.

Sevilen tatları sizlerle buluşturmaya devam eden firmamızın arabayla çorba dağıtımı fiyatı 7 TL'den başlıyor. Diğer organizasyon yemeklerine kıyasla oldukça makul bir ücreti bulunan çorbanın 500 kişiden fazla siparişlerde bardak çorba fiyatları 6 TL'den başlayarak hayırseverlerin bütçesine destek sağlıyor.

Arabayla Çorba Dağıtımı – Hayır Çorbası Hizmeti

Vefat eden bir yakınınıza sevabını bağışlamak için hayır işlemek istediğinizde pek çok seçeneğiniz olduğunu söylemek mümkün. Firma olarak hayır için çorba, lokma, helva, aşure ve mevlüt pilavı gibi yiyecekler hazırlıyoruz.

Hayır çorbası için dağıtılacak yeri ve zamanı belirledikten sonra firmamızı arayarak veya Whatsapp iletişim hattımıza yazarak arabayla çorba dağıtımı randevusu oluşturabilirsiniz. Randevunuzu onayladıktan sonra organizasyon günü firmamız tam vaktinde adrese ulaşacak ve çorba dağıtımı organizasyonu gerçekleştirecektir.

İstanbul'da arabalı çorba dağıtımı hayır için yapıldığında seyyar arabamızda çorba içenlerin kimin hayrına dağıtıldığını bilmeleri ve hayır duaları göndermeleri için merhumun veya merhumenin adını ve soyadını yazıyoruz. 7 TL'den başlayan hayır çorbası hizmeti ile en makul fiyata hayır yemeği siparişi vermek için firmamız ile görüşmeden kararınızı vermeyin. Hem lezzeti hem de usulüne göre dağıtım seçenekleri ile arabayla çorba dağıtımı uygun fiyatlara sizleri bekliyor.

Arabayla Çorba Dağıtımı –Organizasyon Hizmetleri

Organizasyon hizmetleri ve sokak satıcıları kapsamında verdiğimiz arabayla çorba dağıtımı her mevsim tercih edilen bir hizmetimizdir. Genellikle hayır için cami önlerinde veya işlek caddelerde dağıtılan çorbanın şimdilerde iş yeri açılış organizasyonu, müsabakalar ve belediye etkinlikleri kapsamında en çok tercih edilen ikram yiyeceği olmayı başardığı söylenebilir.

Ekonomik fiyatı ve lezzeti ile pek çok organizasyon sahibinin davetlilere ikramı olan çorbayı istediğiniz sayıda davetliye dağıtacak şekilde hazırlığımızı yapıyoruz. Talep adedince bardak ve kaşık temin ediyor, ekmek ile birlikte sıcak bir şekilde çorba ikramında bulunuyoruz.

İş yeri açılışı organizasyonlarında davetlilerin beğenisini toplayacak lezzetli ve sıcak çorbayı adresinize kadar getiriyor, profesyonel bir şekilde herhangi bir aksiliğe mahal vermeden dağıtımını gerçekleştiriyoruz. İş yeri açılışına dair ihtiyaç duyabileceğiniz balon süsleme, ses sistemi kiralama ve palyaço kiralama gibi çeşitli organizasyon hizmetlerimizin de bulunduğunu belirtmek isteriz.

Arabayla Bardakta Çorba ve Ekmek Dağıtımı

Organizasyon, etkinlik veya hayır kapsamında arabayla bardakta çorba dağıtımı söz konusu olduğunda yüzlerce veya binlerce kişiye standart lezzette çorba hazırlamak ve servisini yapmak elbette profesyonellik gerektirir.

Doğru bir firma ile çalıştığınızı iş sonunda değil iş başında anlayabileceğiniz tecrübeli firmamız ihtiyacınıza uygun hizmeti alabilmeniz için doğru yönlendirmeler ile doğru kararlar almanızı sağlar. Bu amaçla çıktığımız yolda sizlere en iyi hizmeti sunmayı kendine görev edinen firmamız çeşitli paketler hazırlayarak uygun fiyata toplu çorba dağıtımı hizmeti almanızı kolaylaştırıyor.

Ezogelin, domates, mercimek, yayla ve tavuk gibi çorba çeşitleri ile birlikte ekmek servisi yaparak hem sıcak hem de doyurucu bir ikramda bulunmak istediğinizde firmamızdan destek almak için Whatsapp hattımıza yazabilir, sipariş numaralarımızı arayarak randevu alabilirsiniz.

İstanbul'da Arabayla Çorba Dağıtımı Fiyatları 2022

İstanbul'da çorba dağıtımı yapan firmalardan biri olarak güvenilir ve kaliteli hizmet almanız için özenli bir şekilde çalışıyoruz. Ustalarımız yılların tecrübesi ile en güzel çorba çeşitlerini sizler için özel olarak hazırlıyor. Her damak zevkine uygun, kaliteli malzemeler kullanılarak hazırlanan çorbalar uygun fiyatları ile de memnun ediyor.

Arabayla çorba dağıtımı söz konusu olduğunda firmamız dağıtılacak kişi sayısına göre değişen fiyatlandırmalar yapmaktadır. Çeşitli kişi sayısınca belirlediğimiz paketlerde bardak fiyatı 7 TL'den başlayarak çorba çeşidine göre farklılık gösterebiliyor. Ayrıca dağıtım için firmamıza iletilen adresin uzaklığı da fiyatlarda farklılığa neden olabilir.

Arabayla Çorba Dağıtımı 500 Kişilik Fiyatları

Arabayla 500 kişilik çorba dağıtımı fiyatları indirimli olarak hizmetinize sunulur. 500 kişilik çorba dağıtımı 3000 TL'den başlayan fiyatları ile 6 TL gibi makul ücretlere tekabül ediyor. Dağıtılacak kişi sayısı arttıkça uygun fiyat garantisi, ücretsiz nakliye ve servis hizmeti ile firmamızın tecrübesinden yararlanabilirsiniz.

Çorba dağıtımının yapılacağı yeri, tarihi ve saati firmamıza ileterek arabayla çorba dağıtımı fiyatları konusunda daha detaylı bilgi almak ve arabayla çorba dağıtımı siparişi vermek için iletişim numaralarımız aracılığıyla firmamız ile irtibata geçebilirsiniz.

 

 

İLETİŞİM

Arabayla Çorba Dağıtımı

Adresimiz

Avrupa Yakası : Namık Kemal Mah. Yıldız Caddesi No:39/B Esenler - 0 212 907 06 52

Anadolu Yakası : Çınardere Mah. Atılgan Sok. No:12/A Pendik / İstanbul

Telefonlarımız

0212 907 06 52
0553 862 96 95
0 216 397 20 02